.

FİRMA PROFİLİ



LALEZAR HALI YIKAMA Konya'da Halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Halı yıkama demek, temizlik demektir. Temizlik ise, hijyen demektir. Hijyen ise sağlığımızla direk irtibatlıdır. Verdiğimiz halı yıkama hizmetinde temizlik ve hijyene büyük önem veriyoruz. Yaptığımız işi öncelikle biz beğeniyoruz. Daha sonra, sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Tesisimizde halılar türüne göre, son teknoloji makine parkurumuzda uzman ekibimiz tarafından bitkisel, anti bakteriyel ve anti alerjik temizlik ürünleri kullanılarak titizlikle yıkanmaktadır. Halılarınız kapalı kurutma alanlarımızda tozdan uzakta kurutulmaktadır. Kalite kontrolden geçmeyen halılar tekrar yıkanmadan müşteriye teslim edilmez. Halılar çocuklarımızın oyun alanıdır. Halılarınız bu gerçeğin bilincinde olarak yıkanmaktadır.


Güvenilir halı yıkama firması olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; Halı yıkama, halıfleks yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, yün battaniye yıkama, pamuk battaniye yıkama, pike battaniye yıkama, evde ve iş yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama, zebra perde yıkama, stor perde yıkama ve tül perde yıkama ile halı kilim overlok hizmetleri yer almaktadır.

halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama


ARA

WHATSAPP